5 dôvodov, prečo si vybrať kurz francúzštiny v La Cité

1. Kvalita lektorov

Jadro jazykovej školy tvoria jej lektori. Možno ste sa už stretli s tým, že ich profesionalita a vysoká jazyková úroveň nie sú vo všetkých školách samozrejmosťou. My sme presvedčení, že na odbornosti záleží. V La Cité preto učia len špičkoví lektori, ktorí:

  • žili 5 a viac rokov vo frankofónnej krajine,
  • vyštudovali francúzsky jazyk v odbore učiteľstvo alebo prekladateľstvo na kvalitnej vysokej škole,
  • alebo majú najvyšší možný medzinárodný certifikát DALF C2 (úroveň rodeného hovoriaceho).

Ťažko budete hľadať inú súkromnú jazykovú školu, ktorá sa špecializuje na francúzštinu v Bratislave a ktorá garantuje a má porovnateľne vysoko nastavené kritéria a požiadavky na lektorov ako my.

2. Referencie

Vážime si každého jedného študenta, ktorý sa rozhodne vložiť do nás dôveru a začať s nami nové jazykové dobrodružstvo. Túto dôveru nechceme sklamať a robíme všetko preto, aby sa študenti posúvali vpred, aby mali prístup ku kvalitným lektorom, kvalitným materiálom a učili sa francúzštinu v príjemnom prostredí. Sme radi, že sa náš zodpovedný prístup odzrkadľuje aj na hodnoteniach La Cité na Google recenziách alebo na Facebooku.

3. Kvalita materiálov

Kľúčom k úspechu, efektivite a spokojnosti študentov je aj výber správnych učebných materiálov. Dali sme si záležať a vzhľadom na kritéria aktuálnosti (všetky učebnice vydané za posledné 3 roky a neustále aktualizované), užívateľskej ľahkosti, logického usporiadania tém a úloh, ktoré špecificky pripravujú na medzinárodné certifikáty DELF/DALF sme vybrali práve sériu učebníc ÉDITO. Zodpovedajú vysoko nastaveným kritériám a umožňujú súvislú a ľahko uchopiteľnú výučbovú líniu. Správnosť našej voľby sa nám potvrdzuje každou spätnou väzbou od študentov. Mnohí z nich tvrdia, že sa jedná o najlepšiu metodickú učebnicu francúzštiny, s ktorou sa kedy stretli.

4. Systém výučby

 

Každá druhá jazyková škola sa pýši super-efektívnou, niekedy až priam zázračnou metódou výučby. Bohužiaľ, vo výučbe jazykov zázračné metódy neexistujú, zvládnutie jazyka si vyžaduje hodiny učenia. Preto hľadáme spôsoby, ako učenie študentom čo najviac uľahčiť a spríjemniť. Týmto prístupom sa venujeme aj na našom blogu alebo v našom e-booku. Pre našich študentov sme vytvorili osobný systém učenia sa a sledovania výsledkov, ktorý vnášame do našich kurzov a ak študent dodržiava systematické rozdelenie učenia sa na hodinách a doma, posúva sa rýchlo vpred. Používame k tomu:

  • pravidelné individuálne ústne aj písomné spätné väzby a hodnotenia od lektorov
  • tracking systém, v rámci ktorého si študent sám sleduje pokroky
  • čítanie pravidelne zadávaných kníh v rámci 12-týždňových kurzov (už od úrovne A1.2)
  • súhrnné opakovanie po každom prebratom tematickom okruhu

 

5. Priaznivá cena

Učiť sa francúzštinu nemôže byť pre bežného človeka finančne nedostupnou záležitosťou. Naše ceny nastavujeme tak, aby verne odrážali kvalitu lektorov, poskytnuté materiály, hodiny v efektívnych skupinách do 6 študentov). Na našom blogu nájdete aj návod ako sa zorientovať medzi cenami jazykových škôl.